Kiralık tekne istanbul

Boğaz turu, kiralık yat boğaz, kiralık yat istanbul, kiralık tekne boğaz, kiralık tekne istanbul, özel tekne kiralık istanbul, özel yat kiralık boğaz, özel tekne kiralık boğaz, özel tekne kiralık istanbul, istanbul turu adalar turu, istanbul boğazı, haliç turu, kiralık tekne haliç, kiralık yat haliç

kiralık tekne istanbul

Türkiye'nin tarihi kenti İstanbul birçok inançtaki medeniyete beşiklik etmiştir. Marmara denizi ile olan ahenkli bütünlüğü, İstanbul'u bir başka güzel hale getiriyor. İstanbul boğazının mükemmel atmosferini hissetmek için, nostaljik teknelerle gezi yapmak gerekir. Boğaza bakan güzelliklerini, ancak tekne gezisi ile fark edebilirsiniz. Uzaktan seyretmekle, boğaz içerisinde nostaljik tekne gezisi yapmak çok farklıdır.
Bebek bölgesinde hizmet veren tekne hizmetleri, kiralık tekne İstanbul hizmetlerinde, klasik ve nostaljik teknelerle gezi imkânı vermektedir. Bebek merkezli tur hizmetleri verilmektedir. 2 saatlik kuzey turu, 2 saatlik güney turu, 4 saatlik büyük tur ve kişiye özel tur hizmetleri ile İstanbul boğazının gizemli güzelliğini keşfedin.
Kafka ve hese tekneleri ile hizmet veren firma, kiralık tekne İstanbul sektöründe öncüdür. İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşayan bir kişi, İstanbul boğazı gezisi yapmadıysa, İstanbul'u tanıyamamış demektir. İstanbul'un stresli yaşam hayatı İstanbul’u tanıtmaz. İstanbul doğa güzelliği ile tanınır.
Bu nedenle kiralık tekne İstanbul hizmetleri ile rüya gibi bir tura hazır olun. Yılların tekne ustalarının inşa ettiği nostaljik teknelerle, İstanbul boğazının görsel şölenine davetlisiniz. Tarihi yerleri gezerek, İstanbul kuşatmasını yeniden yaşarsınız. İstanbul'un fethini yeniden yaşamak için, boğazı tanımak gerekir.
Türkiye'nin en önemli stratejik noktası olan İstanbul boğazı, tarih boyunca birçok savaşlara ve önemli olaylara şahitlik etmiştir. En güzel bir şekilde yaratılmış olan doğası ile baş başa kalmak için, tekne gezisi en ideal çözümdür. Tecrübeli kaptanlarla yapılan gezilerde, güvenlik önceliklidir. Bu işi meslek edinmiş olan kaptanlar, size unutamayacağınız tekne gezileri hazırlamışlardır.
Boğaz köprülerinin muhteşem görüntüsü ve Marmara Denizi, görsel bir bütünlük oluşturmuştur. Fiyatlar oldukça makuldür. Tekneler her zaman için bakımlıdır. Yolculuk esnasında çıkacak bütün aksaklıklar için tedbir alınmıştır. Osmanlıyı hatırlatan boğaz manzaraları ile İstanbul ile yeniden tanışın. Gökyüzü ve deniz ile birlikte, bütünlük oluşturan boğaz manzarası, İstanbul'un en güzel yüzüdür.
Tur esnasında belli güzergâhlar takip edilir. Güzergâhların başlangıç noktası bebek semtidir. Turlar aşağı bölgeler ve yukarı bölgeler olarak tasarlanmıştır. Büyük tur ile bütün tur bölgeleri belirlenmiştir. Kişiye özel tur ise, tamamen isteğe bağlıdır. Boğaz içerisinde istenilen yerlere gidilmektedir.

Hit Toplist