Kiralık yat istanbul

Boğaz turu, kiralık yat boğaz, kiralık yat istanbul, kiralık tekne boğaz, kiralık tekne istanbul, özel tekne kiralık istanbul, özel yat kiralık boğaz, özel tekne kiralık boğaz, özel tekne kiralık istanbul, istanbul turu adalar turu, istanbul boğazı, haliç turu, kiralık tekne haliç, kiralık yat haliç

kiralık yat istanbul

İstanbul içerisinde yat seyahati ile doğal ve tarihi güzelliklere şahit olmak en güzel yat keyfi ile yaşanır. Kiralık yat İstanbul şehri içerisinde çok özel seçenekler ile gerçekleştirilmekte ve özenle hazırlanan yatlar ile hizmet verilmektedir. Boğazın keyfini yat konforunda yaşamak, unutulmaz anıları da beraberinde getirecektir. VBB Boats hizmetleri sayesinde, ayrıcalıklı yat keyfi bir başka yaşanacaktır.
Yüzyıllardır süregelen gelenekler ile ahşap malzemeden usta teknikler ile tekneler üretilmektedir. VBB kalitesinde çalışma sağlayan alanında uzman ve deneyimli bir ekip, o dönemlerden kalan son ustaların da destekleri ile teknelerin yenilenmesi ve kullanılabilmesi için büyük çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Yüzyıllar öncesinde kullanılan malzeme ve tekniklerin günümüze uyarlanması ile tekneler, o zamanların ruhunu yansıtacak hallere getirilmiştir. Eski zamanların gelenekleri ile bugünün konforu ve denizin güzelliği birleştirilerek, seyahate en uygun hale dönüştürülmesi başarıyla tamamlandı.
Deneyimli kaptanlar ve İngilizce konuşabilen rehber ekibi ile muhteşem bir boğaz turu heyecanını isteyen herkes yaşayabilir. Kiralık yat İstanbul denince VBB kalitesi akla gelecek ve herkes sevdikleri ile unutulmaz bir boğaz turunu dilediği gibi yaşayabilecektir. Kuzey turu, Güney turu, büyük tur ve kişiye özel tur seçenekleri ile 2 ile 4 saat aralığında seyahatler gerçekleştirilmektedir. Kişiye özel tur ile sizin belirleyeceğiniz rota gerçekleştirilecek ve yemekli bir organizasyon sağlanabilecektir. VBB Boats ile yapılacak bu turlar, İstanbul'un keyfini çıkarabilmek için en iyi seçenektir.
Kiralık yat İstanbul içerisinde sürpriz organizasyonlar ve grup etkinlikleri için de uygundur. Uygun kapasitedeki tekneler ile özel turlar gerçekleştirilebilir. Tüm donanımları içerisinde dahil edilmiş ve ayrıcalıklı bir hizmet aracılığı ile farklı bir boğaz turu yaşamanın en özel yolu olacaktır. VBB hizmetlerinin farkını teknelerin kalitesinden ve turun ne kadar özel bir şekilde gerçekleştirilmesinden anlamak mümkündür.
Tekneler içerisinde tüm ihtiyaç alanları düşünülmüş ve eksiksiz şekilde tasarlanmıştır. Hem işlevsel hem de estetik açıdan herkesin memnuniyetini kazanmaktadır. Kafka ve Hesse adındaki tekneler ile özel bir İstanbul turu yaşamak için yapılması gereken tek şey VBB ekibi ile iletişime geçmek olacaktır. En uygun fiyatlar ve en kaliteli tur hizmetleri ile şimdi İstanbul'u gerçekten yaşama zamanı.

Hit Toplist