Kiralık yat boğaz

Boğaz turu, kiralık yat boğaz, kiralık yat istanbul, kiralık tekne boğaz, kiralık tekne istanbul, özel tekne kiralık istanbul, özel yat kiralık boğaz, özel tekne kiralık boğaz, özel tekne kiralık istanbul, istanbul turu adalar turu, istanbul boğazı, haliç turu, kiralık tekne haliç, kiralık yat haliç

kiralık yat boğaz

Muhteşem İstanbul manzarasının tadını çıkartıp, doyasıya boğaz havası almak isteyen birçok kişi özel tekne turlarından faydalanarak ya da daha uzun yemek yiyerek veya dostlarını ağırlayarak geçirmek istediklerinde kiralık yat boğaz turu yapmayı tercih eder.
Kiralık yat boğaz için istenilen uzunlukta ve büyüklükte çeşitli teknolojik imkânlarla donatılmış lüks ve konforlu deniz araçlarıdır. Boğazın serin sularında yol alırken, akıntılara ve rüzgâra karşı donanım sağlayıp, kullanıcıyı rahatsız etmeyecek veya hissettirmeyecek özelliktedir. Kaptan köşkünde her türlü yakın veya uzak mesafeden gelebilecek tehlikeli durumlara karşı uyarı sistemleri ve bulunduğu konumdaki deniz suyu, derinliği, hatta su sıcaklığına varana kadar birçok detay bildirme özelliğine sahip yatlar, arzuya göre özel yaptırılıp kiralanan veya yat firmalarının kiralamak için satın aldığı yatlardan oluşur.
Kiralık yat boğaz turunda, etrafındaki birçok tekne ve yata göre daha modernize ve üstün özellikleriyle beraber, görsel olarak da farklılık gösteren donanımdadır. Ahşap kalitesi ve cilası ile uzun yıllar dayanıklılık özelliği taşıyan yatlar, boğaz turu ile çevre gezilerinin yapılması, adalara gidiş geliş ya da daha geniş açılarak yurtiçindeki deniz kenarlarına ve koylara ulaşarak tatil imkânları yaratır.
Çoğu yat sahibi, arkadaş ve dostlarıyla birlikte kendi özel yatını kullanarak hem tatilini yapma hem de konaklama imkânına sahip olduğundan bu durumu değerlendirerek keyfini çıkartır. Sessizlik ve huzur arayanların sık sık yat kiralayarak kafa dinlemek istemeleri, huzur bulduğu ve kendini toparladığı düşüncesini uyandırır. Temiz deniz havası, vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olarak, daha rahat uyumayı, nefes almayı ve yorgunluğun giderilmesini sağlar.
Getirisi yüksek kazanç elde edilmeyi sağlayan kiralık yatlar, boğazda saatlik veya günlük kiralanarak, yurtiçi veya yurtdışı misafirlere çevre gezileri sunarak hizmet sağlar. Yatların büyüklük ve kişi kapasitesine göre farklı organizasyonlar içinde yat kiralanıp boğaz turu yapıldığından, birçok parti, kutlama ve düğün organizasyonlarında da kullanılmaktadır. Geniş iç hacmi konukların ağırlanmasında, yeme içme gibi problemlerin yaşanmamasına bütün gıdaların yat içine alınmasına müsait alanlardan oluşmuştur.
Her ulaşım aracında olduğu gibi yatlarında kendi büyüklük ve genişliklerine göre taşıyabilecekleri bir yük kapasitesi vardır. Bu duruma uyulduğu ve dikkat edildiği müddetçe, sorun çıkmadan zevkle boğaz turları ve gezileri yapılabilmektedir.

Hit Toplist